Металочерепиця Венера — черепиця з унікальними високими та плавними хвилями, зробить ваш дах ексклюзивним та оригінальним. Має естетичний зовнішній вигляд, зручна в експлуатації і монтажі. Можливості застосування матеріалу: від покриття новітніх житлових будинків до реконструкцій історичних будівель.
Модульна металочерепиця є інноваційною розробкою у сфері виробництва покрівельних матеріалів. Зовні вона являє собою сталеві листи невеликого розміру, завдяки чому кількість відходів при її монтажі мінімальна, що є значною перевагою модульної металочерепиці. Також модульна черепиця відрізняється простотою монтажу на різних покрівельних конструкціях.
Передній край листа модульної металочерепиці має спеціальний загин, який підвищує її стійкість і забезпечує належний опір негативному впливу атмосферних опадів і метеорологічних факторів. Елементи модулів такої металочерепиці надають покрівлі безшовний вид, що робить інтер’єр будинку ще красивіше.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
- покриття дерев’яних і кам’яних будинків;
- стійкість до корозії;
- нескладний ремонт покрівлі, при необхідності пошкоджений лист матеріалу не складно замінити;
- чудово зберігає колір протягом всього терміну використання;
- екологічно безпечна;
- стійка до займання;
- експлуатаційні властивості покрівельного покриття залишаться незмінними в діапазоні температур: від +120 до -50 °C;
- стійкість до атмосферних явищ.
Сталеві листи покриваються шаром цинку, після чого пасивуються та ґрунтуються. Сталь може мати як звичайне цинкове покриття так і додатковий шар захисту полімеру що надає листу стійкості до корозії та запобігає втраті кольору. При цьому покриття може наноситися на одну або обидві сторони.
РОЗМІРИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Загальна ширина листа: | 1190 мм |
| Корисна ширина листа: | 1090 мм |
| Модуль хвилі: | 350 мм |
| Висота хвилі: | 25,5 мм |
| Висота штампування: | 35 мм |
| Товщина металу: | від 0,40 до 0,50 мм |
| Довжина одного тайлу: | 395 мм |
| Довжина двох тайлів: | 745 мм |
| Мінімальний кут нахилу даху: | 14° |





