Металочерепиця Модерн — новий профіль, є проривом в дизайні покрівельного покриття, що імітує традиційну натуральну черепицю. На відміну від класичних форм, профіль Модерн з більш вираженими кутами і універсальний, що дозволяє вписати металочерепицю у будь-який архітектурний стиль і вигідно підкреслити особливості екстер’єру будинку.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
- покриття дерев’яних і кам’яних будинків;
- стійкість до корозії;
- нескладний ремонт покрівлі, при необхідності пошкоджений лист матеріалу не складно замінити;
- чудово зберігає колір протягом всього терміну використання;
- екологічно безпечна;
- стійка до займання;
- експлуатаційні властивості покрівельного покриття залишаться незмінними в діапазоні температур: від +120 до -50 °C;
- стійкість до атмосферних явищ.
Сталеві листи покриваються шаром цинку, після чого пасивуються та ґрунтуються. Сталь може мати як звичайне цинкове покриття так і додатковий шар захисту полімеру що надає листу стійкості до корозії та запобігає втраті кольору. При цьому покриття може наноситися на одну або обидві сторони.
РОЗМІРИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Загальна ширина листа: | 1195 мм |
| Корисна ширина листа: | 1145 мм |
| Модуль хвилі: | 350 мм |
| Висота хвилі: | 28 мм |
| Висота штампування: | 25/35 мм |
| Товщина металу: | від 0,40 до 0,50 мм |
| Мінімальна довжина: | 500 мм |
| Максимальна довжина: | 5950 мм |
| Мінімальний кут нахилу даху: | 14° |







