Металочерепиця Мадера вирізняється стильним та сучасним зовнішнім виглядом. Елегантна форма хвилі та досконалий дизайн Мадери довершать архітектурний вигляд будинку, підкреслять його унікальність і витонченість.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
- стильний та сучасний вигляд;
- зручна у транспортуванні та монтажі;
- підходить для покрівлі будинків у сучасному та класичному стилях;
- стійкість до корозії;
- швидкий та нескладний монтаж;
- нескладний ремонт покрівлі, при необхідності пошкоджений лист матеріалу можна легко замінити;
- гарантія якості;
- екологічно безпечна;
- стійка до займання;
- експлуатаційні властивості покрівельного покриття залишаться незмінними в діапазоні температур: від +120 до -50 °C.
Для виготовлення металочерепиці використовують оцинковану листову сталь з полімерним покриттям від провідних європейських виробників, що відповідає стандартам якості та безпеки.
РОЗМІРИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Загальна ширина листа: | 1190 мм |
| Корисна ширина листа: | 1130 мм |
| Модуль хвилі: | 350 мм |
| Висота хвилі: | 18 мм |
| Висота штампування: | 15/25/35 мм |
| Товщина металу: | від 0,40 до 0,50 мм |
| Довжина одного тайлу: | 500 мм |
| Довжина двох тайлів: | 5995 мм |
| Мінімальний кут нахилу даху: | 14° |







